Gülçin Ergül’den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama! ‘Megalomanca geliyor’

2000’lerin dağılan popüler grubu Hepsi’nin üyelerinden Yasemin Yürük, spor eğitmenliğine yönelmişti. 2022’de Nişantaşı’nda bir etkinliğe katılan ünlü isim, Hepsi grubunun belgeselinin yapılacağından bahsetmişti:

Şu an eğer olursa biyografi şeklinde bir projemiz var. Dijital bir platformda yayınlamak istiyoruz. Elimizde küçük yaşlardan beri olan birçok anı, fotoğraf ve video var. Bakalım hayırlısı.

“ONLARLA SAHNEDE OLMAYI ÖZLÜYORUM”

37 yaşındaki Yasemin Yürük, geçtiğimiz ay ise Kuruçeşme’de bir davette görüntülenmişti. Hepsi grubunun belgesel projesiyle ilgili konuşan Yasemin, “Hepsi grubunun belgesel projesi vardı, Gülçin Ergül ya da içimizden biri kabul etmedi” demiş ve şöyle devam etmişti:

Saygı duyuyoruz, kimseye zorla bir şey yaptıramayız. Bu sene 20’nci yılımız olacaktı, yazık oldu. Onlarla sahnede olmayı çok özlüyorum, biz bir bütündük ve sahnede gözlerimizden ne yapmamız gerektiğini anlardık. Çok uğraştım tekrar birleşmek için ama ikna edemedim, yapacak bir şey yok.

GÜLÇİN ERGÜL SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Bu açıklamalar sonrası eleştiri oklarının hedefi haline gelen Gülçin Ergül, 312 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı soru-cevap etkinliğinde konuyla ilgili açıklama yaptı.

Sözlerine, “Çıkıştan sonra 4 senelik yoğun bir popüler geçmişimiz olsa da efsanevi bir grup olduk galiba. Gururla kabul ediyorum. Ama kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor” diyerek başlayan 38 yaşındaki Ergül, şöyle devam etti:

Ayrıca hala devam eden bir hayatım ve kariyerim var. Kendimiz yapmasak da yapsak da gerçekleri birebir objektifçe yansıtacağına inancım genel olarak yok. Ayrıca buna ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Yaşananları paketlemeye bence gerek yok. Huzur benim için hayatta birinci sırada. Biz anlaşamadığında anlaşan bir grubuz. Bunu uzun dönemler başarabilen gruplar da oldu. Bizim de profesyonel mazimiz kısa değil olabildiğince uzundu. Her şey etkileşim bu nedenle bunu bana yıkmamanızı rica ediyorum. Haklı haksız aramıyorum. Kinle de ne alakası var anlayamadım. Hayır diyebilmek hayatta önemli. Evetlerimizin değerini hayırlarımız belirler. Sınırlarımız kendimize olan saygımızı iyi yönde etkiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x